Skip to content
۲۸ /تیر /۱۴۰۳ 02155230087 pooshinehbaspar@gmail.com

کاغذ گریس پروف

گریس پروف  یا اسلب جهت بسته بندی محصولات لبنی مانند کره های خوراکی در وزن های 2 کیلویی و 5 کیلویی کاربرد فراوانی دارد . جهت بالا بردن سطح کیفیت بسته بندی محصولات ازاین محصولات استفاده می گردد. گریس پروف یا همان اسلب ها  بسیار بهداشتی و مقاوم در برابر حرارت هستند . و طیف وسیعی از کاربردها را امکان پذیر می کند. از این محصول جهت جلوگیری از آلودگی های محیطی در صنایع مختلف لبنی از جمله بسته بندی کره های گیاهی و حیوانی کاربرد فراوان دارد . همچنین گریس پروف (اسلب) با استفاده از مستر بچ های مدیکال گرید ، مانع از مهاجرت شیمیایی و انتقال هر گونه آلودگی می شود .

کاغذ گریس پروف

 کاربرد های گریس پروف

 از گریس پروف  یا همان اسلب ها برای محافظت از اقلام در هنگام حمل و نقل نیز استفاده می شود . مانند آثار هنری زیبا یا اقلام فاسدشدنی و مواردی که با روکش “گریس” برای محافظت در برابر زنگ زدگی تولید شده اند. اغلب از آن به عنوان محلول بین گوشت های منجمد و به عنوان لایه محافظ روی پارچه ، بسته بندی کره های خوراکی استفاده می شود.

ویژگی های گریس پروف

  • جلوگیری از آلودگی های محیطی
  • انعطاف پذیر در بسته بندی محصولات
  • استحکام در برابر وزن سنگین محصولات
  • مقاوم در برابر نفوذ رطوبت در محصولات
  • کاهش ضایعات مواد اولیه بسته بندی شده
  • حمل آسان و کنترل کیفیت در طول حمل و نقل

گروه تولیدی پوشینه بسپار با ارائه گریس پروف های با کیفیت در رنگ و اندازه های مختلف در صدد برآورده کردن نیاز های مشتریان عزیز بر آمده است . جهت اطلاع از قیمت این محصول با مشاوران فروش ما در تماس باشید.

 

Back To Top
جهت ارتباط با ما پیام دهید !
واتساپ
شرکت پوشینه بسپار پرنیان