Skip to content
۲۸ /تیر /۱۴۰۳ 02155230087 pooshinehbaspar@gmail.com

 

İnsan her zaman iyiliği, iyi koşulları, iyi ürünü, iyi kaliteyi ve hatta iyi yaşamı aramış, her zaman bu yöne yönelmek için de koşullar aramıştır. Bu hedefe ulaşmak için 2001 yılında Tahran’da faaliyetlerine başlayan Pousineh Baspar Parnian Üretim Grubu, piyasanın ihtiyaçlarına ve personelinin yeteneğine göre üretimini artırmıştır.Bugün, 20 yıllık aralıksız çabalarla üretim, oran Yılda 8500 tonun üzerine çıkmış ve istenilen kalitede çeşitli ürünler sunmuştur.

Posheneh Başpar Üretim Grubu, sektörün büyümesi ve tanıtımı için ülkemiz İran’ın üretiminde küçük bir adım atmış olmaktan gurur duymakta ve ürünlerini arzu edilen kalitede siz değerli tüketicilerine ulaştırmaya çalışmakta ve memnun etmek istemektedir. siz değerli müşterilerimiz çizin.

Poosheneh Baspar Production Group, gıda dahil olmak üzere çeşitli kullanımlar için Janbo’nun iç kapağı için sızdırmaz dikiş, streç palet kayışları, naylon rulolar, naylon kesme filmleri ve naylon Food Grade çantalar ve Big Pack çantalar şeklinde özel naylon torbaların uzman bir üreticisidir. İlaç, sıhhi tesisat, fayans ve seramik, cam ve şişe ve otomobil imalatında dünyadaki modern makineler ile Multi Layer şeklinde en geniş geniş torba dikiş hattı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırdır.

team-banner3-495x400
Polyethylene Shrink Film
photo_۲۰۲۱-۰۷-۲۴_۱۱-۰۶-۲۷ (2)
photo_۲۰۲۱-۰۷-۲۴_۱۱-۰۶-۲۶
Back To Top
جهت ارتباط با ما پیام دهید !
واتساپ
شرکت پوشینه بسپار پرنیان