Skip to content
۲۴ /خرداد /۱۴۰۳ 02155230087 pooshinehbaspar@gmail.com

naylon shrink film, polimer plastikten oluşur ve diğer plastiklerden farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle bu plastik özel uygulamalarla ambalajlarda kullanılmaktadır. Bu plastikler çekme özelliklerine sahiptir ve ısıtma faktörlerine tepki verir. Bu nedenle, paketleme için uygun koşullar yaratabilirler.

naylon shrink, kutu, kitap, gıda, sabun, oyuncak vb. ambalajlamada ve gıda, süt, içecek, endüstriyel, kozmetik ve selüloz endüstrileri dahil birçok endüstride kullanılmaktadır. , metal endüstrileri, seramik karo endüstrileri, ilaç endüstrileri var. geniş uygulamalar.

شیرینگ

 • Film paylaşımı satın almanın avantajları

 1. Tamamen şeffaf yüzey
 2. Kararlı ve dirençli olmak
 3. Çok az yer kaplıyor
 4. uygun maliyet
 5. Ürünlerin daha iyi sergilenmesi
 6. Ürün koruması
 7. Her boyutta ve şekilde ambalaj

فیلم شیرینگ

Polietilen kaplama filmi

Polietilen, polimerizasyon işlemi sırasında etilen ilave edilerek oluşturulan bir poliolefin türüdür. Polietilen, shrink film ve streç film gibi birçok ambalaj biçiminde kullanılmaktadır.

En yaygın polietilen (PE) formlarından üçü şunlardır:

 • Düşük Yoğunluklu Polietilen (LDPE)
 • Lineer Düşük Yoğunluklu Polietilen (LLDPE)
 • Yüksek Yoğunluklu Polietilen (HDPE)

Düşük Yoğunluklu Polietilen (LDPE)

LDPE’ler veya düşük yoğunluklu polietilenler darbeye, neme, neme ve kimyasallara karşı çok dayanıklıdır. Bu tip polietilen daha çok kaplama filmlerinin, bazı kapakların, kablo kılıflarının vb. üretiminde kullanılır. Shrink üretimi için diğer polietilen yapılara göre LDPE kullanmanın en önemli avantajlarından biri, çok sayıda şişe veya bardak gibi ağır ve büyük parçalar için yüksek mukavemeti ve dayanıklılığıdır.

Lineer Düşük Yoğunluklu Polietilen (LLDPE)

Doğrusal düşük yoğunluklu polietilen (LLDPE), LDPE’den daha kalındır ancak aynı derecede net ve güçlüdür. Bu polimer ayrıca büzülme üretmek için kullanılır.

Yüksek Yoğunluklu Polietilen (HDPE)

Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE), ham petrolden elde edilen ve düşük ağırlığa sahip termoplastik bir polietilendir. Yüksek yoğunluğu nedeniyle plastik şişe, korozyona dayanıklı boru vb. üretiminde yüksek yoğunluklu polietilenler kullanılmaktadır. Olağanüstü çok yönlülüğü nedeniyle bu polietilen en geniş plastik uygulamasına sahiptir ve çok çeşitli ürünler için kullanılır. Ayrıca çok esneyen ve yüksek direnç gerektiren ambalajlarda da kullanılırlar.

فیلم شیرینگ

Back To Top
جهت ارتباط با ما پیام دهید !
واتساپ
شرکت پوشینه بسپار پرنیان