Skip to content
۲۸ /تیر /۱۴۰۳ 02155230087 pooshinehbaspar@gmail.com

Naylon torbalar, günümüzde çok sayıda farklı endüstride kullanılan en yaygın kullanılan ürünlerden biridir. Aynı zamanda farklı malzemeleri taşıma gücüne sahip olan bu çantaların hafif ve hafif ambalajları. Yiyecek ve içecek, ilaç, endüstriyel ürünler, sağlık ve tedavi vb. sektörlerde birçok kullanıma sahip olmak ve kullanılmak üzere yapılmıştır. Bu nedenle naylon poşetlerin çeşitli kullanımlarının artmasıyla birlikte, naylon poşetlere olan küresel talebin büyük ölçüde arttığı tahmin edilmektedir. İlerlemesinin önümüzdeki yıllarda önemli ölçüde artması bekleniyor.

تاریخچه نایلون 

Naylon, ilk olarak 28 Şubat 1935’te Wallace Carruthers tarafından DuPont Araştırma Merkezi’nde geliştirilen bir tür kompozit polimer ve poliamiddir. Naylon en yaygın kullanılan polimerlerden biridir. Kombinasyonlarından dolayı amid grupları (-CONH-Amides) içeren poliamidler, poliamidler üretir ve naylon olarak bilinir.

Naylon elyaf, çeşitli kullanımları olan bir tür kompozit polimerdir. Bu malzeme iyi mekanik mukavemete ve yüksek erime noktasına sahiptir. Naylon suya dayanıklıdır.Naylon, yaygın olarak kullanılan bu malzeme Wallace Carothers isimli bir kişi tarafından yapılmıştır.

موارد کاربرد کیسه های نایلون 

  • سوپر مارکت ها 
  • مراکز خرید 
  • بسته بندی میوه های خشک 
  • بسته بندی های داخلی 
  • کیسه های نایلون محافظتی 
  • کیسه های نایلون با قابلیت شیرینگ
  • کاربردش  برای وسایل بزرگ و سنگین.

Naylon torbalar özel yöntemler kullanılarak esnek ve dayanıklı bir şekilde üretilebilir ve geri dönüştürülmüş polietilen kullanılarak toplam fiyat düşürülebilir ve uygun maliyetli bir ürün üretilebilir.

 

Şeffaf naylon ve naylon saplı plastikler bu büyük ailenin küçük bir parçası olarak kabul edilir ancak her türlü dondurucu, sera ve tarım poşetleri, ambalaj plastikleri vb. şeffaf formda da üretilmektedir.

 

کیسه های نایلونی

 

Back To Top
جهت ارتباط با ما پیام دهید !
واتساپ
شرکت پوشینه بسپار پرنیان