Skip to content
۰۵ /خرداد /۱۴۰۳ 02155230087 pooshinehbaspar@gmail.com

Naylon torba

Naylon torba, yüksek derecede esnekliğe sahip hafif polietilene (LDPE) dayanmaktadır.

film shrink

Bu ürün, çekme özelliği ve az yer kaplaması nedeniyle paketleme için uygun bir seçenektir.

naylon rulo

Naylon ruloların uygulaması çok geniştir ve genellikle bazı durumlarda kullanılır.

Streç palet kayışı

Gıda ambalajları, inşaat malzemeleri, kağıt ruloları vb. çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.

Pooshineh Baspar, çevre sever

Poshineh Bespar Parnian üretim grubu, kaliteli ürünler sunarak ve çevrenin korunmasına yardımcı olarak sağlam bir adım atmaya ve sevgili ülkemiz İran’da çevre dostu bir zanaatkar olarak faaliyetlerine devam edebilmeye çalışıyor.

بازیافتت

Neden Posina Beşpar firmasını seçmelisiniz?

Kalitenin sonu yok ve bu sonsuz yolun sonuna kadar ilerlemeye kararlıyız.

Güncellenmiş ekipman

Pushineh Baspar Company, müşteri memnuniyeti için kaliteli ürünler üretmek için ekipmanlarını her zaman güncel tutmaya ve modern cihazlar kullanmaya çalışıyor.

rekabetçi fiyat

Posine Bespard, ürünlerini rekabetçi olmayan bir fiyata üretmeye ve aracıları ortadan kaldırma amacı ile ürünleri doğrudan değerli müşterilere tedarik etmeye çalışmaktadır.

Standardizasyon

Ürünlerin üretiminde standart ilkelerin gözetilmesi, Pousineh Baspar Company’nin endişelerinden biridir ve her zaman istenilen kalitede ürünler üretebilmeyi amaçlar.

Her ihtiyacı karşılayın

Siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre ürünler üretmek ve sunmak için farklı istek ve zevklere göre ürünler sunmaya hazırız.

kalite taahhüdü

Tüm ürünlerimiz kalite kontrole sahiptir ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetsizliği durumunda tüm ürünler herhangi bir eksiklik olmadan iade edilecektir.

20 yıllık deneyim

Pusineh Başpar 2001 yılından itibaren faaliyetlerine başlamış ve mesleğini ilerletmek için uzun vadeli hedeflerle değerli deneyimler kazanmıştır.

Pooshineh Baspar daha iyi tanıyın.

Posineh Başpar üretim grubu, sızdırmaz dikişler, streç palet bantları, naylon rulo, naylon film kaplama ve iç astar ve gıda dahil çeşitli kullanımlar için Food Grade naylon torbalar ve Big Pack torbalar şeklinde özel naylon torbaların uzman üreticisidir. Dünyanın en modern makinaları ile sıhhi, fayans ve seramik, cam ve şişe ve otomobil imalatı yapan Multi Layer, en geniş geniş torba dikiş hattına sahip olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye hazırdır.

GMP standart sertifikası

GMP, ürün güvenliği ve sağlığı sistemlerinin temel dayanağı olan İyi Üretim Uygulamaları anlamına gelir.Bu standartların derlenmesindeki amaç, üreticilere minimum iyi üretim koşullarını, bunun sürekliliğini ve kaliteli ürün üretimini oluşturmaları konusunda rehberlik etmek ve bu güvencenin oluşturulmasıdır. Üretilen ürünlerin kullanımlarına uygun standartlara uygun olarak üretildiğini ve kontrol edildiğini ve kalite, güvenlik ve verimlilik açısından tüketicilerin ihtiyaçlarını karşıladığını. İyi üretim koşulları belgesine (GMP Belgesi) sahip olmak, bu belgenin sahibinin içerdiği hükümlere uygunluğunu gösterir ve doğası gereği tüketiciye kalitesi konusunda güven verir. Posineh Beşpar üretim grubu, siz değerli müşterilerine gerekli niteliklerde GMP standardı ile hizmet vermekten gurur duyar.

استاندارد Gmp

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Herhangi bir sorunuz varsa, meslektaşlarımızla telefon numaraları veya çevrimiçi sohbet yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Bir öneriniz var mı?

Siz değerli müşterilerimizin refahını artırmak için sizlerden gelecek her türlü öneriyi kabul etmeye hazırız.

Satın almadan önce herhangi bir sorunuz var mı?

Ürünlerimizi satın almadan önce siz değerli müşterilerimize tavsiyelerde bulunmaya ve ürünlerimizi anlatmaya hazırız.

Doğru seç ve her şeyi al!

Posineh Beşpar üretim grubu, hammadde seçimi ve kaliteli ürün üretimindeki çeşitliliğin yanı sıra aracıları kaldırarak ve doğrudan fabrikadan satış yaparak size en iyi fiyatı sunar.

Back To Top
جهت ارتباط با ما پیام دهید !
واتساپ
شرکت پوشینه بسپار پرنیان