Skip to content
۰۵ /خرداد /۱۴۰۳ 02155230087 pooshinehbaspar@gmail.com

کاغذ گریس پروف

Yağ geçirmez veya levha, 2 kilo ve 5 kilo ağırlığındaki yenilebilir tereyağı gibi süt ürünlerinin paketlenmesi için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu ürünler, ürün ambalajlarının kalitesini artırmak için kullanılmaktadır. Yağlı levhalar çok hijyeniktir ve ısıya dayanıklıdır. ve geniş bir uygulama yelpazesi sağlar. Bu ürün, bitkisel ve hayvansal tereyağı paketleme dahil olmak üzere çeşitli süt endüstrilerinde çevre kirliliğini önlemek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, tıbbi sınıf ana partilerin kullanıldığı yağ geçirmezlik (levha), kimyasal geçişi ve herhangi bir kontaminasyonun bulaşmasını önler.

کاغذ گریس پروف

Yağ geçirmez uygulamalar

Yağlı levhalar ayrıca nakliye sırasında eşyaları korumak için kullanılır. Güzel sanat eserleri veya kolay bozulan ürünler ve paslanmaya karşı koruma sağlamak için “gres” kaplamalı ürünler gibi. Genellikle donmuş etler arasında bir çözelti olarak ve kumaş üzerinde koruyucu bir tabaka olarak, yenilebilir tereyağı ambalajında ​​kullanılır.

Yağ geçirmez özellikler

  • Çevre kirliliğini önlemek
  • Ürün ambalajında ​​esnek
  • Ürünlerin ağır ağırlığına karşı dayanıklılık
  • Ürünlerde nem penetrasyonuna karşı dayanıklı
  • Ambalajlı hammadde israfını azaltmak
  • Nakliye sırasında kolay kullanım ve kalite kontrol

Posineh Beşpar üretim grubu, farklı renk ve ebatlarda kaliteli yağ geçirmezlik sağlayarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Bu ürünün fiyatını öğrenmek için satış danışmanlarımızla iletişime geçin.

 

Back To Top
جهت ارتباط با ما پیام دهید !
واتساپ
شرکت پوشینه بسپار پرنیان